Euro Truck Simulator 2, piyasaya sürüldüğünde bu yana büyük ilgi gören tır oyunu çok beğenildi. Herkesden tam not almayı başaran bu oyun deneme sürümünden oynayan kullanıcılar için büyük bir sorun meydana gelmekte. Oyunu demo sürümden oynuyorsanız bir süre sonra karşınıza etkinleştirme kutusu gözükecek. Oyuna tam sürüm devam etmek için etkinleştirme ürün anahtarı gereklidir. Oyun için ürün anahtarı birçok sitede yer almakta ama birçoğu çalışmamaktadır. Bu yüzden sizin için çalışan kodları bir araya getirip paylaşmak istedik. Yapmanız gereken bilgisayarınızın internet bağlantısını kesip seriali öyle girmeniz, aksi takdirde serial kabul olmuyor.
Euro Truck Simulator 2  etkinleştirme kodu
Euro Truck Simulator 2 seria

Euro Truck Simulator 2 güncel serial etkinleştirme kodları


Euro Truck Simulator 2 demo sürümünü indirdiniz ve çalışan bir aktifleştirme serial girdiniz  oynadınız, ancak 1 girdiniz 2 girdiniz 3'de sizden kod istiyorsa bu sizin hatanızın sonucunda olabilir muhtemelen internetten indirdiğinizde indirdiğiniz dosyalarda oyuna giriş key yazan bir belge vardır. Ancak siz internete bağlı şekilde oyunu oynadığınızda oyun tekrar key isteme durumuna geliyor tekrar demo oluyor bu yüzdende başka güncel bir key arıyorsunuz. Aşağıda eklediğimiz güncel oyunu aktifleştirme kodlarını deneyebilirsiniz. Oyunu aktifleştirdiğinizde oyuna internete bağlı şekilde oynamamanızı öneririz.

Güncel Euro Trucks Simulator 2 serial;

SERİAL İNDİR / DOWNLOAD
1) Aşağıdaki indirme linkine tıklayınız. 
2) İndirme bağlantısına tıkladıktan sonra 5 saniyelik reklam açılıcaktır reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısından indiriniz.
3) İndirdiğiniz rar dosyasından çıkan metin belgesinin içerisindeki etkinleştirme kodunu oyuna yazıp oyuna girebilir oynayabilirsiniz..
İndirmek için buraya tıklayınız. 
Üsteki link açılmıyorsa buraya tıklayınız. 
  • ÖNEMLİ UYARILAR
  • Serial girerken İnternet bağlantısını kesin.
  • Oyunu oynarken asla İnternet bağlantısı bağlı olmasın aksi takdirde oyun tekrar demo moda düşüyor.
  • Eğer yanlışlıkla internet bağlantısını açık unutarak oyuna bağlandınız ve bir süre sonra oyun demo geçti ise yapabileceğiniz tek şey oyunu save dosyaları da dahil tamamen kaldırıp, yeniden kurmanızdır. Save dosyasını yeniden yüklemeye çalışmayı, oyun yine demo olur yoksa!
Webbyn.org

Sosyal Medya

Sitemizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Görüş Bildir:

0 comments: